start: end:
Sat 6/29/2018 - Sun 6/30/2018

(Rally Bohemia)

Komenského náměstí (Mladá Boleslav)

Sat 8/24/2018 - Sun 8/25/2018
Wed 4/30/2013 - Wed 10/30/2018

(Výstava plastik Jaroslava Podmola a Barbory Podmolové)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Sat 3/24/2018 8:00 - 15:00

(Velikonoční jarmark)

(Mladá Boleslav)

Sat 4/14/2018 8:00 - 13:00
Sun 4/15/2018 8:00 - 13:00
Tue 4/30/2018 - Sat 6/29/2018

(Výstava grafiky Tomáše Hřivnáče)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Sat 6/16/2018 7:00

(Dobový letecký den)

Aviation Museum of Metoděj Vlacha (Mladá Boleslav)

Sat 7/13/2018
Sun 7/14/2018

(Česká národní výstava)

(Mladá Boleslav)

Sat 8/25/2018 18:00 - 21:00

(Hradozámecká noc na Hrubém Rohozci)

Hrubý Rohozec - chateau (Turnov)

Sat 9/14/2018 - Sun 9/15/2018
Wed 2/21/2018 18:00

(Alessandro Baricco - Novecento (1900))

Mladá Boleslav Municipal Theatre (Mladá Boleslav)

Sat 3/10/2018 19:00

(Kamenický ples)

(Železný Brod)

Sat 3/24/2018 8:00 - 15:00
Sun 3/25/2018 7:00 - 14:00

(Velikonoční trhy na Sychrově)

Sychrov - chateau (Sychrov)

Sat 4/14/2018 9:00
Sat 4/14/2018 11:00
Sat 4/14/2018 13:00
Sun 4/15/2018 9:00
Sun 4/15/2018 11:00
Sun 4/15/2018 13:00

(Vítání jara na hradě Rotštejn)

Rotštejn - castle ruins (Mírová pod Kozákovem)

Sat 4/21/2018 6:00
Sat 4/21/2018 8:00 - 13:00
Sat 4/27/2018
Sat 5/5/2018 8:00 - 13:00
Sun 5/6/2018 8:00 - 13:00

(Svatební dny na zámku Sychrov)

Sychrov - chateau (Sychrov)

Tue 5/7/2018

(Pojizerská výstava psů)

(Mladá Boleslav)

Sat 5/12/2018 12:00

(Vinný košt Bzí 2018)

(Železný Brod)

Sat 5/19/2018 12:00

(Martin Vydra zpívá písně Franze Schuberta)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Sat 5/19/2018 17:00

(Muzejní noc)

Mladá Boleslav - museum and castle (Mladá Boleslav)

Fri 5/24/2018 - Sun 5/26/2018
Sat 5/26/2018 7:00 - 15:00
Sun 5/27/2018 7:00 - 15:00

(Pohádkový park na Sychrově)

Sychrov - chateau (Sychrov)

Sat 6/30/2018 11:00

(Autorské čtení spisovatele Emila Hakla)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Thu 7/5/2018 7:00 - 15:00
Fri 7/6/2018 7:00 - 15:00

(Móda sedmi staletí)

Hrubý Rohozec - chateau (Turnov)

Fri 7/6/2018 12:00

(Beseda s básnířkou Milenou Hercíkovou)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Sat 8/4/2018 7:00

(Od Mikuláše k Mikuláši na Hrubém Rohozci)

Hrubý Rohozec - chateau (Turnov)

Sat 8/18/2018 12:00 - 13:30

(Melodie, které milujeme aneb od Lehára po Gershwina)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Sat 11/3/2018 5:30 - 16:00
Sat 11/17/2018 13:00 - 21:00

(7. Mladoboleslavské slavnosti vína)

Civic Centre (Mladá Boleslav)


Events

(Rally Bohemia)

Komenského náměstí (Mladá Boleslav)

Sat 6/29/2018 - Sun 6/30/2018

(Mezinárodní výstava psů všech plemen)

(Mladá Boleslav)

Sat 8/24/2018 - Sun 8/25/2018

(Výstava plastik Jaroslava Podmola a Barbory Podmolové)

Šolc Grange House - Karel Samšiňák Gallery and the Lapidarium (Sobotka)

Wed 4/30/2013 - Wed 10/30/2018

(Velikonoční jarmark)

(Mladá Boleslav)

Sat 3/24/2018 8:00 - 15:00

(O tichém království - pohádkové prohlídky)

Sychrov - chateau (Sychrov)

Sat 4/14/2018 8:00 - 13:00
Sun 4/15/2018 8:00 - 13:00


Tip for a trip

Kost - castle

Kost - castle

It was founded in the second half of the 14th century. After the Thirty Years' war it avoided the fate...